new

Sequins madness :)

Dzisiaj postanowiłam zaszaleć i pokazać swoją inną twarz. Kocham bawić się modą! Moją wieloletnią obsesją modową są futrzane kamizelki (oczywiście sztuczne :) ), które uważam za nieodzowne w naszym klimacie. Ponadto od dawna miałam ochotę zaszaleć z cekinami, ale zawsze się obawiałam, że mnie poszerzą. Połączyłam te dwa elementy aby powstało zestawienie na wieczorne wyjście :) Jak Wam się podoba?

fun

FullSizeRender-2

FullSizeRender-kopia 2

FullSizeRender-kopia

4

Wedding Cards

moz

Poproszono mnie o przygotowanie kartki na ślub, która pasowałaby do zaproszenia. Jak sami widzicie jego motywem przewodnim było drzewo. Postanowiłam poszaleć i przygotować trzy kartki. Jedną na wesoło i dwie bardziej stonowane :) Do pracy nad nimi wykorzystałam kalkę, kolorowe papiery, dziurkacz w kształcie liści klonu, taśmę dwustronną, pisaki, nożyczki i zestaw dekoracyjny Heyda czerwona- biały z motywem przewodnim love :)

Jak Wam się podobają ?

3 2drzewko

zdjecie 4

Diamonds are the best girl friend

kolczyki1

„Diamonds are the best girl friend”. Zgadza się :) A co jak na te wymarzone diamenty Cię nie stać? Zostają Ci do wyboru albo cyrkonie albo Kryształy Swarovskiego! Są niesamowicie wykonane, odpowiednio ciężkie i ten blask :D . Każda kobieta kocha błyskotki, a zrobienie z nimi kolczyków nie wykończy naszego portfela Oto dwie propozycje których koszt materiałów nie przekroczy 20zł a trudność wykonania jest mała :)

kolczyki 2

Kupując kryształki należy zwrócić uwagę na to gdzie jest zlokalizowany otwór w przypadku tych kryształów są one w poprzek kryształu co znacznie ułatwia pracę gdyż wystarczy kupić bigle dedykowane Swarovskiego i lekko je odgiąć, włożyć kryształ i zacisnąć :) voila! Czas pracy 5 minut a efekt WOW przez cały wieczór :)

PS Wybierajcie jeśli kupujecie na allegro to zwróćcie uwagę na to czy sprzedawane są oryginalne kryształki czy też podróby, które nie są pięknie wykończone i nie odbijają tak światła jak oryginały…. Oryginalne kryształy Swarovskiego sprzedaje m.in. sklep internetowy www.qnszt.pl a ceny nie są wygórowane :)